Informace k cyklu A

  • Máte v něm možnost zvolit způsob platby, odběru, co přesně chcete uvést na účtenku… Vámi objednaný počet sešitků cyklu A budeme brát jako závazný a vždycky, když nám z tiskárny dorazí nová část sešitků, hned vám ji obratem zašleme. Formulář vyplněný zašlete na e-mail liturgieprodeti@gmail.com.
  • V případě, že navýšíte v průběhu roku objednávku (přibude vám dítě, které má o Liturgie zájem), napište nám mailem, o kolik celých sad cyklu A po 162Kč (ev. o kolik šanonů či titulních stránek do šanonů) objednávku zvyšujete. Byli bychom totiž rádi, kdyby i těm, co se připojí později, nic nechybělo.
  • Ti, kteří zatím sešitky neodebírali, budou z loňských a předloňských sešitků potřebovat minimálně 14 ks (viz formulář). Jedná se o sešitky, které se používají každý rok – jsou platné pro všechny cykly A, B i C (Narození Páně - vigilie, Narození Páně – Boží hod, Matky Boží Panny Marie, 2. neděle po Narození Páně, Slavnost Zjevení Páně, Popeleční středa, Květná neděle, Zelený čtvrtek, Velký pátek, Noc vzkříšení, Neděle zmrtvýchvstání Páně, Nanebevzetí Panny Marie, Všech svatých, Všech věrných zemřelých).
  • Připomínáme, že na sešitkách nejsou data. Kdo si sešitky schovává, může si z nich vytvořit věčný „lekcionář“ pro děti. Pokud někomu z vás schází již vydaný cyklus B a C, lze je ve formuláři objednat.
  • K sešitkům lze objednat i šanon (náhled zde), který stojí 70 Kč.
  • Šanony mají vyměnitelné titulní stránky podle toho, z kterého cyklu daný rok čteme. Jejich nabídku naleznete ve formulář
  • Loni se většina z vás ptala po možnosti předplatného (které by zahrnovalo cenu všech sešitků, ev. šanonů či titulních stránek na šanony) na celý církevní rok. I pro nás je tato forma organizačně jednodušší, a proto prosíme, pokud je to vzhledem k velikosti vaší objednávky jenom trochu možné, abyste možnost celoročního předplatného využili. Předplatné NEZAHRNUJE cenu poštovného.
  • Ten, kdo si zvolí jako způsob odběru:

         o     zasílání Českou poštou obyčejně (ne na dobírku), zaplatí nyní pouze předplatné formou zálohové faktury, která se platí na účet, a postupně, vždy se sadou vydaných sešitků, budete proti zálohové fakturře dostávat jednotlivé účetní doklady, které Vám na konci roku v součtu dají sumu uvedenou na zálohové faktuře. Poštovné zaplatíte až po dodání poslední části cyklu A - až bude jasná jeho celková výše. Věříme ve Vaši poctivost, že nám poštovné doplatíte zpětně. 

         o     osobní odběr v rámci Prahy, platí pouze předplatné na účet formou zálohové faktury, která se platí na účet, a postupně, vždy se sadou vydaných sešitků, budete proti zálohové fakturře dostávat jednotlivé účetní doklady, které Vám na konci roku v součtu dají sumu uvedenou na zálohové faktuře. V případě velkých objednávek (od několika desítek sad výše) je možné i v rámci Prahy platit po částech.

  • Nezapomeňte využívat i naši metodiku, kterou najdete zde.