Informace k objednání

 • Objednává se přes formulář, který najdete tady (jedná se o odlišné formáty stejného dokumentu):
  objednavkovy-formular-liturgie.doc (1,6 MB)
  objednavkovy-formular-liturgie.pdf (813 kB)
 • Už jsou vydány všechny sešitky pro neděle a významné dny liturgického roku, podle seznamu vydaných sešitků (zde) si můžete ověřit, jestli máte všechny celý komplet.
 • Máte v něm možnost zvolit způsob odběru, co přesně chcete uvést na účtenku. Vámi objednaný počet sešitků cyklu A budeme brát jako závazný a vždycky, když nám z tiskárny dorazí nová část sešitků, hned vám ji obratem zašleme. Formulář vyplněný zašlete na e-mail liturgieprodeti@gmail.com.
 • Ti, kteří zatím sešitky neodebírali, budou z loňských a předloňských sešitků potřebovat minimálně 28 ks (viz formulář). Jedná se o sešitky, které se používají každý rok – jsou platné pro všechny cykly A, B i C (Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu, Slavnost Narození Páně - vigilie, Slavnost Narození Páně - v noci, Slavnost Narození Páně - Boží hod, Slavnost Matky Boží Panny Marie, 2. neděle po Narození Páně, Zjevení Páně, Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů, Svátek Uvedení Páně do chrámu, Slavnost Zvěstování Páně, Popeleční středa, Květná neděle, Zelený čtvrtek, Velký pátek, Noc vzkčíšení, Zmrtvýchvstání Páně, Svátek Navštívení Panny Marie, Slavnost Nejsvětějšío Srdce Ježíšova, Svátek Proměnění Páně, Nanebevzetí Panny Marie, Svátek Povýšení Svatého Kříže, Svátek sv. archandělů Michaela, Gabriela a Rafaela, Slavnost všech svatých, Vzpomínka na všechny věrné zemřelé, Svátek Posvěcení Lateránské baziliky, Slavnost Výročí posvěcení katedrály, Slavnost Výročí posvěcení kostela)
 • Připomínáme, že na sešitkách nejsou data. Kdo si sešitky schovává, může si z nich vytvořit věčný „lekcionář“ pro děti. Pokud někomu z vás schází již vydaný cyklus B a C, lze je ve formuláři objednat.
 • K sešitkům lze objednat i šanon (náhled zde), který stojí 70 Kč.
 • Šanony mají vyměnitelné titulní stránky podle toho, z kterého cyklu daný rok čteme. Jejich nabídku naleznete ve formuláři.
 • Nezapomeňte využívat i naši metodiku, kterou najdete zde.